Strona główna » Oferty » Mieszkania

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22741

???? Komfortowe Mieszkanie Pracownicze | Szczecin Niebuszewo | Gotowe dla Firm! ???? OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA PRACOWNICZEGO – SZCZECIN, NIEBUSZEWO Do wynajęcia funkcjonalne i  wyposażone mieszkanie pracownicze, idealne dla firm poszukujących zakwaterowania dla swoich ...

Powierzchnia
58,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
68,97 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo

Szczecin, osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22740

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA PRACOWNICZEGO Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przeznaczone dla pracowników firm, zlokalizowane w dogodnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się na prawym brzegu miasta, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, ...

Powierzchnia
89,00 m2
Piętro
10
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
56,17 zł
cena 4 999
mieszkanie na wynajem - Szczecin, osiedle Słoneczne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12416

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gryfino, ul. Bałtycka | 42,19 m² | 2 piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w Gryfinie przy ul. Bałtyckiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych, w dobrze znanej i cenionej ...

Powierzchnia
42,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 582,37 zł
cena 319 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2103

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2 z ogródkiem  i własnym miejscem postojowym. Na powierzchnię  mieszkania składa się : kuchnia - wyposażona w sprzęt AGD , meble w zabudowie , kuchnia częściowo otwarta na salon z którego wychodzi się bezpośrednio ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Świnoujście
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2102

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem – Świnoujście, ul. Jana Matejki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,6 m², zlokalizowane w Świnoujście przy ul. Jana Matejki. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny dostęp – idealne ...

Powierzchnia
65,60 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 521,34 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście

Szczecin
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2101

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią zlokalizowane w centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej.  Świetna propozycja dla rodziny lub jako nieruchomość inwestycyjna. Mieszkanie o powierzchni 80,45 m² znajduje się na 4 piętrze kamienicy i oferuje przestronny oraz komfortowy ...

Powierzchnia
80,45 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 202,61 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem