Strona główna » Oferty » Mieszkania

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1943

Mieszkanie idealne dla singla lub pary znajduje się na kameralnym zielonym osiedlu na drugim piętrze . Powierzchnia mieszkania około 49m2 .Salon połączony aneksem kuchennym całkowicie umeblowanym i wyposażonym w sprzęt AGD - ZMYWARKA, LODÓWKA, KUCHENKA,PIEKARNIK, OKAP. ...

Powierzchnia
48,61 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
57,60 zł
cena 2 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22627

Tylko u nas ! Kawalerka do wynajęcia – Szczecin, ul. Zygmunta Krasińskiego 58A Umowa najmu okazjonalnego na 12 miesięcy Powierzchnia: 34,30 m² Piętro: 2 z 4 Typ lokalu: Kawalerka z osobną kuchnią Lokalizacja: Niebuszewo, Szczecin Cena najmu: 2 000 ...

Powierzchnia
34,30 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
58,31 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo

Goleniów
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22622

Na sprzedaż: Nowa,  kawalerka z balkonem 32 m² – Goleniów, ul. Chopina Etap 3 nowoczesnej inwestycji | Balkon | Winda | Garaż podziemny Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i komunikacji? To idealna ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 906,25 zł
cena 349 000
mieszkanie na sprzedaż - Goleniów

Goleniów
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22621

Na sprzedaż: Nowa,  kawalerka 32,3 m² z balkonem – Goleniów, ul. Chopina Etap 3 nowoczesnej inwestycji | Balkon | Winda | Garaż podziemny Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i komunikacji? To idealna ...

Powierzchnia
32,30 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 597,52 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Goleniów

Goleniów
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22620

Na sprzedaż: Nowa, duża kawalerka 40,7 m² – Goleniów, ul. Chopina Etap 3 nowoczesnej inwestycji | Balkon | Winda | Garaż podziemny Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i komunikacji? To idealna propozycja ...

Powierzchnia
40,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
11 277,64 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Goleniów

Goleniów
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22619

Na sprzedaż: Nowe mieszkanie 65,4 m² – Goleniów, ul. Chopina Etap 3 nowoczesnej inwestycji | Balkon | Winda | Garaż podziemny Szukasz komfortowego, przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i komunikacji? To idealna propozycja ...

Powierzchnia
65,40 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 006,12 zł
cena 589 000
mieszkanie na sprzedaż - Goleniów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem