Strona główna » Oferty » Mieszkania

Szczecin, Pomorzany
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2031

Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie na IV piętrze na Pomorzanach. Nieruchomość o powierzchni 76 m2 (po podłodze 98 m2) przy ulicy Grudziądzkiej, przy samym parku.  Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: Poziom I: przestronny, piękny salon z oknami od strony ...

Powierzchnia
76,50 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 176,47 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pomorzany

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12338

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, komfortowego 2 pokojowego mieszkania z balkonem w bardzo pożądanej lokalizacji Gumieńce. Mieszkanie posiada osobne wejście, znajduje się na I piętrze nowego, kameralnego budynku 4 rodzinnego przy ul. Okulickiego. Nieruchomość ...

Powierzchnia
77,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,95 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

PROD-MS-1054

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi terenami wokół, a jednocześnie blisko centrum? To właśnie tu. Zapraszamy! Karłowice, to dzielnica, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Szczecin, Świerczewo
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22695

Zrób to po swojemu! Mieszkanie z potencjałem w sercu Szczecina. Powierzchnia: 44,61 m² Cena: 299 000 zł Forma własności: pełna własność lokalu Stan: do generalnego remontu Opis nieruchomości : Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,61 m², ...

Powierzchnia
44,61 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 702,53 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Świerczewo

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12325

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik w Szczecinie, ulica Krakowska. Na powierzchnie 92m2 znajdziemy 3 duże i ustawne pokoje, ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
63,04 zł
cena 5 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

AVA-MS-12605

Mieszkanie 3 pok położone na II piętrze w budynku z cegły  przy ul Kalinowej. Mieszkanie zaprojektowane wg własnego projektu, robi bardzo dobre wrażenie. Salon z jadalnią i kuchnią tworzy jedną całość. Kształt prostokątny, w środkowej części jest  kuchnia z wyspą, po ...

Powierzchnia
80,30 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 075,97 zł
cena 1 050 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem