Strona główna » Oferty » Mieszkania

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12354

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem – Gryfino, Górny Taras, ul. Lechicka- oferta na wyłączność Na sprzedaż bardzo zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Gryfinie – na Górnym Tarasie, przy ul. Lechickiej. Budynek ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 398,75 zł
cena 511 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12353

 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Szczecina, przy ul. Jagiełły 9A. To propozycja, która łączy przestrzeń, funkcjonalność i doskonałą lokalizację – idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Forma własności to spółdzielcze własnościowe ...

Powierzchnia
84,60 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 026,00 zł
cena 679 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Gryfice
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22704

Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, położone w spokojnej części Gryfic przy ul. Dąbskiego 42B. To propozycja dla rodziny, która szuka komfortowego miejsca do życia. Przestrzeń dla rodziny: Mieszkanie jest dwustronne i dobrze ...

Powierzchnia
52,21 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 458,72 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfice

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22703

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie położone na parterze solidnego, ceglanego budynku w doskonałej lokalizacji Szczecina – przy ul. Dąbrowskiego. Parametry nieruchomości: Powierzchnia: ok. 45,78 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Budynek: z cegły Cena: ...

Powierzchnia
45,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 370,90 zł
cena 429 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Niebuszewo
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22702

Oferta sprzedaży – 4-pokojowe mieszkanie 93 m² z dużym balkonem Cena mieszkania: 890000 zł — cena do negocjacji Powierzchnia: 93 m² Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą (KW) Spółdzielnia: SM „STUDENT” Dodatkowo: piwnica ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 569,89 zł
cena 890 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Niebuszewo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12342

Zapraszam do zapoznana się z ofertą mieszkania położonego w centrum Gryfina z ogródkiem, miejscami postojowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem gospodarczym lekkiej konstrukcji.  Budynek położony na działce o powierzchni 1015 m2 jest w centrum ...

Powierzchnia
77,20 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 770,73 zł
cena 599 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem