Strona główna » Oferty » Mieszkania

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12358

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m², położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 919,01 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Stargard
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2052

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 m2 w Stargardzie przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie, całkowicie odnowiona i wyremontowana. Z oryginalną, odrestaurowaną stolarką, pięknymi drewnianymi podłogami i wymienionymi wszystkimi instalacjami.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 720,43 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Stargard

szczecin, Zachód
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2048

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,26m2 z balkonem i piwnicą o pow.5m2 zlokalizowane w spokojnym, zielonym miejscu z dużą przestrzenią do parkowania ,placami zabaw, zielenią  . Blok z lat 70-tych, ocieplony. Wchodząc od strony klatki schodowej  do budynku ...

Powierzchnia
33,26 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 974,14 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - szczecin, Zachód
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12355

Na wynajem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w cichej części Gryfina, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Lokal składa się z ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,82 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2044

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II - sypialnia dziecięca - pokój III - sypialnia  - kuchnia z wyjściem na balkon - garderoba - łazienka z ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 990,00 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn

Szczecin, Turzyn, Bolesława Śmiałego
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-507

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, położone przy Bolesława Śmiałego (przy przychodni). Adaptacja poddasza: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 15,55 m2, - sypialnia 7,80 m2, - sypialnia na drugim poziomie 10,90 m2, - łazienka 5,34 m2, - korytarz 2,64 ...

Powierzchnia
42,23 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 869,05 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn, Bolesława Śmiałego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem