Strona główna » Oferty » Lokale » Wynajem » Szczecin

nowa oferta
lokal na wynajem - Szczecin

Szczecin
lokal na wynajem

4KAT-LW-22753

Wynajmij prestiżowy salon fryzjerski w sercu Szczecina – Hanza Tower Szukasz wyjątkowego miejsca dla swojego biznesu beauty? Oto przestrzeń, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesny design i ogromny potencjał komercyjny. Oferujemy do wynajęcia w pełni przygotowany ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
190,48 zł
cena 8 000
lokal na wynajem - Szczecin
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12442

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 123,56 m² wraz z letnim tarasem o powierzchni około 22 m², położony na Starym ...

Powierzchnia
123,56 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
32,37 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
lokal na wynajem

NGK-LW-523

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ul. Mickiewicza. Lokal składa się z recepcji, dwóch gabinetów do których doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal w bardzo dobrym standardzie, po remoncie generalnym sprzed kilku lat. Na ...

Powierzchnia
50,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,57 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12399

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic – ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia doskonałą widoczność i potencjał dla prowadzenia działalności. Lokal usytuowany ...

Powierzchnia
214,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
34,97 zł
cena 7 500
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Łasztownia
lokal na wynajem

KNG-LW-12371

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy – blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok. 140 m², z możliwością wynajęcia pojedynczych ...

Powierzchnia
140,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 5 600
lokal na wynajem - Szczecin, Łasztownia

Szczecin, Łasztownia
lokal na wynajem

MTM-LW-6868

Przedmiotem oferty jest wynajem pomieszczeń biurowych - pokoi o powierzchni 14,91 m2. Pokój jest położony na pierwszym piętrze budynku biurowego, w pobliżu głównego ciągu komunikacyjnego i przystanków komunikacji miejskiej, na szczecińskiej Łasztowni. Ta lokalizacja ...

Powierzchnia
14,91 m2
Piętro
1
Cena za m2
45,00 zł
cena 671
lokal na wynajem - Szczecin, Łasztownia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem