Strona główna » Oferty » Domy

Oborniki Śląskie
dom na sprzedaż

PROD-DS-1020

Na sprzedaż – Dom 163 m², stan surowy zamknięty, centrum Obornik Śląskich Powierzchnia użytkowa: 163 m² Układ: 5 pokoi Garaż: dwustanowiskowy Działka: 675 m² Stan: surowy zamknięty, ocieplony styropianem Położony w centrum Obornik Śląskich W sąsiedztwie tereny zielone ...

Powierzchnia
163,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 141,10 zł
cena 675 000
dom na sprzedaż - Oborniki Śląskie

Widuchowa
dom na sprzedaż

KNG-DS-12188

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy! Na sprzedaż klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 49,5 m², położony na malowniczej działce częściowo zalesionej, z widokiem na Międzyodrze. Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości, w otoczeniu ...

Powierzchnia
50,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 320 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 640,00 zł
cena 332 000
dom na sprzedaż - Widuchowa

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
dom na sprzedaż

TDR-DS-1922

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po stronie Niemieckiej, w miejscowości Bergholz 20min jazdy do Szczecina. Dom o powierzchni 190m, osobny budynek przekształcony na mieszkanie dla gości o powierzchni 70m, a wszystko na działce o powierzchni 1800m2. Nieruchomość w ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 415,79 zł
cena 1 599 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Chojna (gw), Narost
dom na sprzedaż

KNG-DS-12148

Dom na sprzedaż PIERWSZA LINIA JEZIORA – Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost, w gminie Chojna. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii od jeziora Narost, w ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
870 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 263,64 zł
cena 469 000
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Szczecin, Gumieńce, Krakowska
dom na sprzedaż

NGK-DS-444

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, z działającym warsztatem samochodowym, położony przy ul. Krakowskiej. Budynek murowany, pokryty sidingiem, z płaskim dachem pokrytym papą. Na dachu panele fotowoltaiczne. Dodatkowo w pokoju dziennym znajduje się kominek a w ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
285 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 275,23 zł
cena 1 150 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Krakowska

Stepnica
dom na wynajem

PKN-DW-991

Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parter/przyziemie łączna powierzchnia 65m2: komunikacja ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
620 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
67,57 zł
cena 12 500
dom na wynajem - Stepnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem