Strona główna » Oferty » Domy

Kołbaskowo, Bobolin
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22688

DOM NA SPRZEDAŻ – NIEMCY (Schwennenz) Zaledwie 10 km od granicy! / ok. 25 minut od Szczecina! Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 300 m² wymagający gruntownego remontu, położony w spokojnej miejscowości Schwennenz (Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie). Na ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
8 000 m²
Cena za m2
566,67 zł
cena 170 000
dom na sprzedaż - Kołbaskowo, Bobolin

Dobra (Szczecińska), Kościno
dom na sprzedaż

AVA-DS-12609

Piękne domy Osiedle Dębowe Kościno (7 km od Szczecina) to nowe osiedle, którego architektura charakteryzuje się nowoczesnością, prostotą i funkcjonalnością. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 110 m2. Domy sprzedawane w stanie deweloperskim wraz z pełnym ogrodzeniem, ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Cena za m2
8 909,09 zł
cena 980 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Kościno

Chojna (gw), Lisie Pole
dom na sprzedaż

AVA-DS-12604

 Oferujemy Państwu do sprzedaży dwurodzinny dom zlokalizowany w urokliwej  wiosce Lisie Pole gmina Chojna. Dom jest wyjątkowy posiada nietypową przepiękną fasadę , oryginalne malowidła na suficie w domu oraz duży kaflowy piec. Wieś położona W województwie  zachodniopomorskim ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 158 m²
Cena za m2
3 892,86 zł
cena 545 000
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Lisie Pole

Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
dom na sprzedaż

UNI-DS-237

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej  w Zieleniewie ul.Cicha (powiat Stargardzki) niedaleko plaży i promenady nad Jeziorem Miedwie. (Prawa część bliźniaka patrząc od ulicy). Bezpośredni dojazd do domu drogą gruntową- utwardzoną. ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
546 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 337,84 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
video
dom na sprzedaż - Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego

Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego
dom na sprzedaż

UNI-DS-236

Luksusowa willa Art Deco na Pogodnie – ponadczasowa elegancja w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina Absolutnie topowa lokalizacja – frontem do parku. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący piętrowy dom z użytkowym poddaszem, położony w najbardziej pożądanej części ...

Powierzchnia
447,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
716 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 277,40 zł
cena 3 700 000

Stepnica
dom na sprzedaż

PKN-DS-1043

Na sprzedaż dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 na działce 547m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parter/przyziemie łączna powierzchnia ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
547 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
15 621,62 zł
cena 2 890 000
dom na sprzedaż - Stepnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem