Strona główna » Oferty » Domy

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

ARN-DS-148

Dom wolnostojący 2-poziomowy  z 1982r usytuowany na działkach o pow.462m2 z możliwością rozbudowy o następny poziom z poddaszem użytkowym włącznie . Na parterze 2 pokoje samodzielne świeżo po remoncie , po ok. 20m2 z łazienką i wc ( jeden z bezpośrednim wyjściem do ...

Powierzchnia
462,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 900,43 zł
cena 1 340 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Goleniów (gw), Żdżary
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22706

Nowoczesny dom parterowy 87 m² | ogród zimowy | kominek | blisko Goleniowa Cena: 849 000 zł Powierzchnia domu: 87 m² Powierzchnia działki: 619 m² Typ zabudowy: wolnostojący Rynek: wtórny Dostępność: od zaraz O NIERUCHOMOŚCI Na ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
619 m²
Cena za m2
7 934,58 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Żdżary

Kołbaskowo, Siadło Dolne
dom na sprzedaż

TDR-DS-2041

Oferta sprzedaży domu w SIadle Dolnym  Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 334 m². Powierzchnia użytkowa domu wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 116,15 m² i obejmuje: PARTER: przedsionek – 3,61 m² komunikacja – 6,95 m² kuchnia z jadalnią ...

Powierzchnia
116,15 m2
Powierzchnia działki [m2]
341 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 905,73 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Kołbaskowo, Siadło Dolne
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Widuchowa, Dębogóra
dom na sprzedaż

KNG-DS-12351

Bliźniak na sprzedaż | 90,38 m² | Dębogóra, gm. Widuchowa Na sprzedaż lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym (bliźniak) z odrębnym wejściem, położony w miejscowości Dębogóra, gmina Widuchowa, powiat gryfiński. Nieruchomość idealna dla osób szukających domu do własnej ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
2 707,14 zł
cena 379 000
dom na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Banie, Piaseczno

Banie, Piaseczno
dom na sprzedaż

KNG-DS-12350

Zapraszam do zapoznania się z oferta bliźniaka z dużym zapleczem gospodarczym + WZ na rozbudowę funkcji mieszkalnych w Piasecznie gm. Banie  Na sprzedaż oferujemy bliźniak o powierzchni 80,12 m² plus poddasze 66m2, położony w spokojnej i zielonej okolicy w gminie ...

Powierzchnia
264,41 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 260 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
563,52 zł
cena 149 000
dom na sprzedaż - Banie, Piaseczno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12347

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Gryfinie.  Lokalizacja: osiedle nowych domów jednorodzinnych, dookoła pełno zieleni i miejsc spacerowych. Droga dojazdowa gminna gruntowa.  Nieruchomość wybudowana w 2024 roku, w standardzie deweloperskim. ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 912,00 zł
cena 739 000
dom na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem