Strona główna » Oferty » Domy

Szczecin
dom na wynajem

4KAT-DW-2550

Do wynajęcia dom wolnostojący, w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok.180 m2, z 2001r, idealny dla dużej rodziny, pracowników - dwa niezależne wejścia, możliwość oddzielnych 3 mieszkań. Piętro o Poddasze: - 6 pokoi, 2 kuchnie, korytarz, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
260 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
80,56 zł
cena 14 500
dom na wynajem - Szczecin

Nowogródek Pomorski, Trzcinna
dom na sprzedaż

PKN-DS-640

Dom o powierzchni użytkowej 198m2, na działce 8000m2 w technologii murowanej  z zakończoną budową w 2019r w niewielkiej miejscowości między Gorzowem Wlk. a Myśliborzem w pobliżu lasu i jeziora.  W skład posesji oprócz domu mieszkalnego wchodzą jeszcze: domek gościnny, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 1 000 000
dom na sprzedaż - Nowogródek Pomorski, Trzcinna

Bielice
dom na sprzedaż

PKN-DS-624

Obiekt stanowiący byłą salę gimnastyczną o powierzchni 131,7m2 w budynku, który w pozostałej części jest mieszkalny, z cegły, przedwojenny. Lokal jest nad piwnicą (wysoki parter). Okna stare z wystawą na wschód i zachód. Podłoga z desek. W lokalu jest WC z sedesem i ...

Powierzchnia
132,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
775 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 189,39 zł
cena 289 000
dom na sprzedaż - Bielice

Kołbaskowo, Smolęcin
dom na sprzedaż

ARN-DS-108

Dom wolnostojący piętrowy o pow. użytkowej 220m2 i ok,350m2 całkowitej w pobliżu Smolęcina w bliskiej odległości od granicy niemieckiej i przejścia granicznego w Kołbaskowie. Na terenie nieruchomości znajdują się mniejsze lokale z pełnym zapleczem sanitarno-gospodarczym  ...

Powierzchnia
9 500,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
368,42 zł
cena 3 500 000
dom na sprzedaż - Kołbaskowo, Smolęcin

Hiszpania, Alicante.
dom na sprzedaż

PKN-DS-613

Hiszpania- Alicante i okolice Oferta obejmuje działkę minimum 400m2 i na niej możliwość wybudowania domu według wybranego projektu. Wybierasz działkę z widokiem na morze i wybierasz jeden z 3 modeli willi lub siadasz i projektujesz willę swoich marzeń wspólnie z ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
14 900,00 zł
cena 1 490 000
dom na sprzedaż - Hiszpania, Alicante.

Węgorzyno (gw), Chwarstno
dom na wynajem

4KAT-DW-2394

Do Wynajęcia Dom 240m2 okolice Węgorzyna , Pomorze Zachodnie.  Pod Kwatery Pracownicze. Max 15 osób. Sześć dużych pokoi z nowymi pojedynczymi łóżkami ( 90m ). Dwie łazienki ( jedna z wanną, druga z wanną i prysznicem ). Trzy toalety. Duża Kuchnia połączona z jadalnią. ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
210 000 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
33,33 zł
cena 8 000
dom na wynajem - Węgorzyno (gw), Chwarstno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem