Strona główna » Oferty » Domy

Szczecin, Dąbie
dom na wynajem

4KAT-DW-22172

Wyłącznie u nas ! Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej na wynajem o łącznej powierzchni 220 m2 na które składa się: - 7 pokoi - oddzielnej widna kuchnia  - 2 łazienek   - osobne WC Dodatkowe atuty nieruchomości: - Taras - Ogródek Ogrzewanie ...

Powierzchnia
220,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
31,36 zł
cena 6 900
dom na wynajem - Szczecin, Dąbie

Hiszpania, Mallorca
dom na sprzedaż

PKN-DS-789

HISZPANIA - MAJORKA Rezydencja w Hiszpanii na Wyspie Majorka w jej północnej części w pobliżu miasta Pollensa 07460 Baleary Piękny dom w stylu wiejskim, piętrowy 7pokoi w tym 5 sypialni,  3 łazienki na działce 6900m2, z basenem i terenem rekreacyjnym z dala od zgiełku. Dom ...

Powierzchnia
230,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
6 900 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
30 430,43 zł
cena 6 999 000
dom na sprzedaż - Hiszpania, Mallorca

Szczecin, Gumieńce
dom na wynajem

4KAT-DW-2757

Do wynajęcia dom przy ul. Anhellego. Wolnostojący dwupiętrowy umeblowany o łącznej powierzchni 250m2, na który składa się:  Przyziemie- Salon z aneksem kuchennym łazienka z WC oraz pokój. 1 Piętro - Duży salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnia z wyjściem ...

Powierzchnia
250,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
32,00 zł
cena 8 000
dom na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

4KAT-DS-2645

Na sprzedaż Pensjonat w Międzyzdrojach, województwo Zachodniopomorskie,  powierzchnia300m2 / 15 pokoi / 15 łazienek / 2 kuchnie / apartament-domek letniskowy. Nieruchomość znajduje się ok 1,1  km od molo , tj ok 5 minut autem a ok 14  minut na pieszo, natomiast tylko ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
579 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
8 500,00 zł
cena 2 550 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Wolin (gw), Unin
dom na sprzedaż

4KAT-DS-2640

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Uninie, zaledwie 15 km od Międzyzdrojów, 18 km od Międzywodzia, a do rzeki Dziwna tylko 300 m. Dom Oferujemy segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 80,66 m², posadowiony na działce będącej częściami wspólnymi ...

Powierzchnia
130,00 m2
Cena za m2
6 300,00 zł
cena 819 000
dom na sprzedaż - Wolin (gw), Unin

Goleniów (gw), Żółwia Błoć
dom na wynajem

4KAT-DW-2627

Dom do wynajęcia – Żółwia Błoć (blisko Goleniowa) Do wynajęcia dom o powierzchni 100 m², położony na ogrodzonej działce ok. 500 m². Trzy rozkładowe pokoje Osobna, widna kuchnia Łazienka z WC Przedpokój Lokalizacja: ok. 5 ...

Powierzchnia
0,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
0,00 zł
cena 3 900
dom na wynajem - Goleniów (gw), Żółwia Błoć
Kryteria wyszukiwania

rozumiem