Strona główna » Oferty » Agent,550

Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
dom na sprzedaż

UNI-DS-237

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej  w Zieleniewie ul.Cicha (powiat Stargardzki) niedaleko plaży i promenady nad Jeziorem Miedwie. (Prawa część bliźniaka patrząc od ulicy). Bezpośredni dojazd do domu drogą gruntową- utwardzoną. ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
546 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 337,84 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
video
dom na sprzedaż - Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego

Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego
dom na sprzedaż

UNI-DS-236

Luksusowa willa Art Deco na Pogodnie – ponadczasowa elegancja w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina Absolutnie topowa lokalizacja – frontem do parku. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący piętrowy dom z użytkowym poddaszem, położony w najbardziej pożądanej części ...

Powierzchnia
447,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
716 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 277,40 zł
cena 3 700 000

Szczecin, Dunikowo
działka na wynajem

MTM-GW-6866

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni utwardzonego, ogrodzonego placu, Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi A6/S3 i węzła Szczecin – Dąbie, •Parku przemysłowego Dunikowo Business Park z bocznicą kolejową, •Panattoni Park Szczecin ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 5 000
działka na wynajem - Szczecin, Dunikowo

Międzyzdroje
obiekt na sprzedaż

TDR-BS-2017

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Cena za m2
4 570,64 zł
cena 1 650 000
obiekt na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22680

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 57,8 m² – ul. Rezedowa, Szczecin (Gumieńce)   Lokalizacja: ul. Rezedowa, dzielnica Gumieńce, Szczecin  Powierzchnia: 57,80 m²  Piętro: 2 z 4  Cena: 559 000 zł (do negocjacji)  Ogrzewanie i ciepła woda: z sieci miejskiej ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 498,27 zł
cena 549 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12302

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Gryfinie  oferta na wyłączność Działka położona jest na ul. Amii Krajowej, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno w stronę jezior jak i wylotówki z Gryfina. Dojazd do działki asfaltowy.  Ułożenie względem ...

Powierzchnia
1 739,00 m2
Cena za m2
229,44 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem