Strona główna » Oferty » Agent,550

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22693

Na sprzedaż działka budowlana – Mierzyn, ulica Wenus, gmina Dobra (Szczecińska) Numer ewidencyjny: 364/239 Powierzchnia: 1226 m² Cena: 500 zł/m² (do negocjacji) Cena całkowita: 619 900 zł (do rozmowy) Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana ...

Powierzchnia
1 226,00 m2
Cena za m2
505,63 zł
cena 619 900
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Choszczno (gw), Pakość
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22690

Szukasz domu, w którym od razu poczujesz spokój i komfort? Dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Polnej – w spokojnej części Choszczna, z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta. To idealne miejsce dla osób, które cenią funkcjonalność, estetykę i bliskość ...

Powierzchnia
113,46 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 953,99 zł
cena 789 000
dom na sprzedaż - Choszczno (gw), Pakość
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

KNG-LS-12326

Na sprzedaż – lokal użytkowy w sercu miasta z pewnym najemcą | 155 m² | TOP lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w ścisłym centrum miasta – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, zapewniającej stały ...

Powierzchnia
154,69 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 389,42 zł
cena 679 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

AVA-DS-12613

Oferta skierowana do osób chcących mieszkać razem z rodziną a jednocześnie osobno.  Idealna też dla kupujących , którzy pragną prowadzić biznes blisko miejsca zamieszkania. Pniewo położone jest na przedmieściach Gryfina, tylko 10 km od granicy z Niemcami. Domy wybudowane ...

Powierzchnia
300,00 m2
Cena za m2
4 996,67 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Świnoujście
dom na sprzedaż

AVA-DS-12612

 Dom położony przy jednej ze spokojniejszych ulic w Świnoujściu przy ul Grottgera.  Bliźniak z cegły w dobrym stanie technicznym. działka ma kształt nieregularny, ogrodzona z przesuwną bramą. Na działce stoi garaż  jednostanowiskowy. Na parterze jest przestronny przedpokój, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
536 m²
Cena za m2
12 000,00 zł
cena 1 800 000
dom na sprzedaż - Świnoujście

Stargard (gw), Pęzino
dom na sprzedaż

AVA-DS-12611

Pęzino miejscowość położona tylko 10 min od Stargardu, 7 km od Marianowa, 40 min od Szczecina. Dom wolnostojący, piękna duża działka, całość tworzyła  gospodarstwo rolne. Niezmiernie rzadko można spotkać taką nieruchomość, gdzie można odpoczywać w otoczeniu przyrody, ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
5 200 m²
Cena za m2
4 400,00 zł
cena 880 000
dom na sprzedaż - Stargard (gw), Pęzino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem