Strona główna » Oferty » Agent,550

Bierzwnik, Wygon
działka na sprzedaż

TDR-GS-2072

Działki budowlane 3000 m² – Wygon | w sercu jezior i lasów     Są miejsca, w których cisza naprawdę jest ciszą, a poranki pachną lasem. Właśnie tutaj – w miejscowości Wygon, powiat choszczeński, gmina Bierzwnik – znajdują się działki budowlane o powierzchni 3000 ...

Powierzchnia
3 003,00 m2
Cena za m2
39,96 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Bierzwnik, Wygon

Szczecin, Podjuchy
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12377

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Podjuchach w bardzo cichej okolicy.  W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, co zapewnia wygodę codziennego funkcjonowania bez konieczności dalszych dojazdów a także szkoły, żłobki oraz przedszkola, ...

Powierzchnia
37,45 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 052,07 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Podjuchy

Szczecin, Mierzyn
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2070

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,7 m², położone na 1. piętrze nowoczesnej zabudowy wielorodzinnej z 2017 roku, w Mierzynie przy ul. Zacisznej 30. Lokal usytuowany jest w skrajnym segmencie szeregowca, co zapewnia kameralny charakter i większą prywatność. Atuty ...

Powierzchnia
81,70 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 758,87 zł
cena 879 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Widuchowa, Dębogóra
działka na sprzedaż

KNG-GS-12376

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej ze stawem położonej w Dębogórze gm. Widuchowa w otoczeniu lasów i zbiorników wodnych.  Działka o powierzchni 19 600 m2 o klasoużytkach RIVa, RV, N na której znajduje się mały zbiornik wodny oraz dwa małe ...

Powierzchnia
19 600,00 m2
Cena za m2
15,30 zł
cena 299 900
działka na sprzedaż - Widuchowa, Dębogóra

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

TDR-DS-2065

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
4 570,64 zł
cena 1 650 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

OSK-MS-573

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 52 m² (po podłodze) - na poddaszu kamienicy - przy Złotym Szlaku, tuż przy Alei Jana Pawła II i Jasnych Błoniach – absolutnie topowa lokalizacja w centrum Szczecina. Dwustronne, w pełnym rozkładzie, do zamieszkania lub dalszej aranżacji. ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 326,92 zł
cena 485 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem