Strona główna » Oferty » Agent,550

nowa oferta
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

OSK-DS-580

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12448

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2120

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą.  Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój - otwarta, w pełni ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,45 zł
cena 4 700
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego

Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
mieszkanie na wynajem

PKN-MW-1087

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym 57m2 na 6 piętrze w bloku z windą z 2017r na zamkniętym osiedlu Niebuszewo-Bolinko ul. Dembowskiego. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym około 23m2 z wyjściem na balkon około 4m2, sypialni 11/10m2, łazienki ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
43,86 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Dembowskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2119

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12447

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie składa się z salonu pełniącego funkcję pokoju dziennego i sypialni, aneksu kuchennego, tarasu, łazienki wyposażonej w pralkę oraz ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
107,14 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem