Strona główna » Oferty » Agent,347

Stare Czarnowo, Binowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12418

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 4052 m² | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4052 m², położona w urokliwej miejscowości Binowo, w gminie Stare Czarnowo. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie ...

Powierzchnia
4 052,00 m2
Cena za m2
93,53 zł
cena 379 000
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Binowo

Stare Czarnowo, Binowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12417

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 3100 m² | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3100 m², położona w urokliwej miejscowości Binowo, w gminie Stare Czarnowo. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie ...

Powierzchnia
3 108,00 m2
Cena za m2
91,67 zł
cena 284 900
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo, Binowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12416

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gryfino, ul. Bałtycka | 42,19 m² | 2 piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w Gryfinie przy ul. Bałtyckiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych, w dobrze znanej i cenionej ...

Powierzchnia
42,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 582,37 zł
cena 319 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12415

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w Pniewie przy drodze krajowej.  Działka o powierzchni 5198 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg (wewnętrznej i krajowej). W równym kształcie prostokąta, płaska.  Położona jest w MPZP, założenia planu: - pod przemysł, ...

Powierzchnia
5 198,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 675 740
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12414

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w okolicy Gryfina (Pniewo) przy drodze krajowej.  Działka o powierzchni 3484 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg wewnętrznych, gruntowe. W równym kształcie, płaska.  Położona jest w MPZP, założenia planu: - pod ...

Powierzchnia
3 484,00 m2
Cena za m2
114,52 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Widuchowa

Widuchowa
działka na sprzedaż

KNG-GS-12410

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w miejscowości Widuchowa- cicha i spokojna miejscowość położona pomiędzy rzeką, a lasami. Dużo dziewiczych terenów gwarantujących odpoczynek od zgiełku miasta.  Działka położona na obrzeżach miejscowości, jest ...

Powierzchnia
2 580,00 m2
Cena za m2
61,63 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Widuchowa
71
ofert
Małgorzata Maciejewska

Właściciel

Licencja: 16168

malgosia@kingnieruchomosci.eu

500 400 855