Strona główna » Oferty » Agent,22753

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12449

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z potencjąłem w Centrum! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,5 m² według księgi wieczystej, wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą o powierzchni 5,7 m² oraz częścią strychową z bezpośrednim dostępem ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 806,25 zł
cena 464 500
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego

Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-1088

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,7m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019r na Osiedle Kapitanów, ul. Kopańskiego w Szczecinie. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i składa się z salonu 21m2, sypialni 9m3, holu 7m2, oddzielnej kuchni 7m2, łazienki z WC 4,5m2, ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 320,33 zł
cena 600 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce, Kopańskiego
nowa oferta
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum, Jagiellońska

Szczecin, Centrum, Jagiellońska
lokal na wynajem

UNI-LW-240

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Szczecina przy jednej z głównych ulic miasta (ul. Jagiellońska). Lokal znajduje się na parterze. Posiada duże witryny. Powierzchnia lokalu 108m2 z czego parter ma 90m2 oraz zagospodarowane pomieszczenie magazynowe ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
46,30 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum, Jagiellońska
nowa oferta
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
dom na sprzedaż

OSK-DS-580

Dom wolnostojący w Mierzynie, położony w kameralnej i spokojnej części miejscowości, na dużej działce 1518 m². Nieruchomość o powierzchni 148 m² (110 m² użytkowej) oferuje funkcjonalny układ, pełne media miejskie oraz realny potencjał inwestycyjny. Dom znajduje się ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 518 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 128,38 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo

Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-12448

Działka rekreacyjna przy Ciepłym Kanale, lesie i wodzie - Nowe Czarnowo Na sprzedaż działka o powierzchni 1297 m², położona w Nowym Czarnowie, w wyjątkowym miejscu przy Ciepłym Kanale, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w odległości kilkunastu metrów od wody. To ...

Powierzchnia
1 297,00 m2
Cena za m2
38,47 zł
cena 49 900
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Nowe Czarnowo
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2120

Na wynajem piękne, NOWE mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Nad Odrą.  Apartament o powierzchni 55m, nigdy niezamieszkały w skład którego wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na taras z widokiem na zieloną część obiektu, wokół cisza i spokój - otwarta, w pełni ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
85,45 zł
cena 4 700
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem