Strona główna » Oferty » Agent,22524

bez prowizji
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

PKN-LS-686

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym w Szczecinie. W ofercie są również inne lokale od 148m2 do 2169m2 w cenie od ...

Powierzchnia
623,56 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 800,00 zł
cena 6 734 448
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin
dom na wynajem

4KAT-DW-2550

Do wynajęcia dom wolnostojący, w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok.180 m2, z 2001r, idealny dla dużej rodziny, pracowników - dwa niezależne wejścia, możliwość oddzielnych 3 mieszkań. Piętro o Poddasze: - 6 pokoi, 2 kuchnie, korytarz, ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
260 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
80,56 zł
cena 14 500
dom na wynajem - Szczecin

Miękinia, Żurawiniec
działka na sprzedaż

PKN-GS-674

Działka 998m2 wydzielane z większej działki, na którą były wydane warunki zabudowy w Żurawińcu gm. Miękinia, powiat średzki, dolnośląskie. Dla działki jeszcze nie podzielonej wydane są warunki zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne  a w nowym studium uwarunkowań ...

Powierzchnia
998,00 m2
Cena za m2
289,58 zł
cena 289 000
działka na sprzedaż - Miękinia, Żurawiniec

Dobra (Szczecińska), Lubieszyn
hala na wynajem

KNG-HW-11126

Zapraszam do zapoznania się z ofertą hali położonej na obrzeżach Szczecina. Hala o wysokości 3,6m, powierzchnia 650 m2, posiada dwa wejścia o szerokości około 1,6m; dogodny dojazd. Teren ogrodzony. Hala jest murowana. Zaplecze biurowe około 40 m2 dodatkowo socjalne ...

Powierzchnia
650,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 14 300
hala na wynajem - Dobra (Szczecińska), Lubieszyn

Stare Czarnowo
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2526

Na sprzedaż działki 4400 i 4300 m2 położona w miejscowości Stare Czarnowo. W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Prąd, gaz przy działce. Kanalizacja i woda od ulicy Słonecznej. Doskonała oferta pod inwestycje. Pozostałe szczegółowe informacje, rzuty i kompletna ...

Powierzchnia
4 400,00 m2
Cena za m2
68,18 zł
cena 300 000
działka na sprzedaż - Stare Czarnowo

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

ARN-LS-114

Lokal handlowy murowany na tobruku o powierzchni 33m2 . Przeznaczenie pod dowolny cel - obiekt dozorowany  ,monitorowany - stan dobry. Czynsz ok. 1200 miesięcznie - możliwość wynajmu

Powierzchnia
33,00 m2
Cena za m2
878,79 zł
cena 29 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem