Strona główna » Oferty » Agent,22524

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

TDR-GS-1787

Na sprzedaż działka o powierzchni 713m2 położona  w sąsiedztwie nowej zabudowy wolnostojącej na zamkniętej cichej  uliczce . Właściciel posiada aktualne warunki zabudowy. Dla działki zostały wydane  warunki zabudowy  : zabudowa jednorodzinna - pow zabudowy 20 % - pow ...

Powierzchnia
713,00 m2
Cena za m2
273,49 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Szczecin
lokal na wynajem

TDR-LW-1784

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni około 95m2 zlokalizowany w Centrum Szczecina przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na powierzchnię lokalu składa się duża sala sprzedażowa, pomieszczenie socjalne - umeblowane i wyposażone, łazienka z wc, oraz dodatkowe ...

Powierzchnia
95,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
52,63 zł
cena 5 000
lokal na wynajem - Szczecin

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

KNG-DS-11992

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę nowo powstałej inwestycji w otoczeniu zieleni i ciszy, na kameralnym osiedlu.   Przedstawiamy przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 87,9 m², zaprojektowany na dwóch poziomach z myślą o komforcie i funkcjonalności. ...

Powierzchnia
87,90 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 796,36 zł
cena 949 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Kołbaskowo, Stobno
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1776

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim  o powierzchni 119m2  znajdujące się na 1 piętrze na powierzchnię którego składają się trzy pokoje o powierzchni 36m2 - kuchnia z aneksem , sypialnie :14,60 m2 , 9.5m2  , korytarz łazienka ( 4,51m2) i taras ...

Powierzchnia
119,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 815,13 zł
cena 930 000
mieszkanie na sprzedaż - Kołbaskowo, Stobno

Szczecin
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-1773

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47 m2 dobrze skomunikowane- w pobliżu pętli tramwajowej i sklepów.  Mieszkanie składa się z: umeblowanej, wyposażonej w sprzęt AGD obszernej kuchni (a w niej: lodówko-zamrażarka, kuchenka z piekarnikiem, okap ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
49,48 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Szczecin

Gryfino (gw), Radziszewo
działka na sprzedaż

TDR-GS-1771

Na sprzedaż ostatnia działka w kompleksie 9 działek o powierzchni 963m2 położona blisko wylotu na autostradę a jednocześnie wśród  zielonych , rekreacyjnych terenów  na wzniesieniu  z widokiem na rozlewisko Odry oraz na panoramę Szczecina. Działka posiada wydane warunki ...

Powierzchnia
963,00 m2
Cena za m2
244,03 zł
cena 235 000
działka na sprzedaż - Gryfino (gw), Radziszewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem