Strona główna » Oferty » Agent,22524

Police (gw), Bartoszewo
dom na sprzedaż

KNG-DS-12010

Z przyjemnością oferuję ekskluzywną nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Bartoszewa! Budynek idealny dla osób ceniących elegancję, komfort oraz spokój blisko natury, z dogodnym dostępem do miejskich udogodnień. Ten wyjątkowy dom pod miastem, oddany ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
612 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 909,09 zł
cena 1 300 000
dom na sprzedaż - Police (gw), Bartoszewo

Dobra (Szczecińska), Dobra
dom na sprzedaż

KNG-DS-12009

Przedstawiamy wyjątkową rezydencję, idealną dla rodziny, położoną na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w Dobrej. Dom o powierzchni 184 m² urzeka jasnymi, przestronnymi wnętrzami oraz dużymi oknami, które wprowadzają mnóstwo naturalnego światła i oferują ...

Powierzchnia
184,28 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 450 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
16 225,31 zł
cena 2 990 000
dom na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Szczecin, Mierzyn
działka na sprzedaż

TDR-GS-1791

 Oferta sprzedaży działki na Mierzynie położonej na wzniesieniu . Kształt prostokątny, regularny. Korzystne usytuowanie: względem stron świata - wjazd na działkę od północy, południowa część działki pod ogród. względem wysokości - działka znajduje się w obszarze ...

Powierzchnia
825,00 m2
Cena za m2
442,42 zł
cena 365 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Mierzyn

Międzyzdroje (gw)
mieszkanie na sprzedaż

ARN-MS-142

Kawalerka w apartamentowcu z 1995 roku ,ok. 100m od morza , w pełni umeblowana z otwartą wyposażoną kuchnią na pokój (23m2)  z meblami na wymiar  i wyjściem na przestronny balkon ok.6m2, antresola o powierzchni 12m2 przeznaczona na sypialnię , umeblowana .Łazienka razem ...

Powierzchnia
35,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
17 114,29 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje (gw)

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22540

Na sprzedaż bardzo klimatyczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Kapitańskiej. Na metraż 67,73 składają się duży salon, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz równie duża co salon - sypialnia. Mieszkanie posiada układ który pozwala ...

Powierzchnia
67,73 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 729,81 zł
cena 659 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

TDR-GS-1789

Na sprzedaż działka budowlane w Mierzynie o powierzchni: 1176m2 z warunkami zabudowy. Okolica malownicza, cicha i spokojna. Działki dobrze nasłonecznione, na lekkim wzniesieniu. Wjazd na działki od strony północnej. Dojazd do działek drogą asfaltową. Media: prąd, ...

Powierzchnia
1 176,00 m2
Cena za m2
501,70 zł
cena 590 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem