Strona główna » Oferty » Agent,22524

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

PKN-MS-1007

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82,73m2 na wysokim parterze w willi na działce na Pogodnie z lat 30tych XXw. Budynek składa się z parteru, piętra, poddasza użytkowego i piwnicy, na każdym poziomie powyżej piwnicy jest oddzielne mieszkanie. Dom posadowiony na działce ...

Powierzchnia
82,73 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 449,17 zł
cena 699 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno

Stargard (gw), Grzędzice, Jeziorna
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22602

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3905 m² w Starych Grzędzicach! ul. Jeziorna 1 , naprzeciwko stawu.  Działki budowlane z WZ wydanymi z 2014 roku – Wjazd z 2 ulic – Możliwość podziału! Na działce 104/1 był posadowiony stary dom wolnostojący, który został w ostatnim czasie ...

Powierzchnia
3 905,00 m2
Cena za m2
243,28 zł
cena 950 000
działka na sprzedaż - Stargard (gw), Grzędzice, Jeziorna

Biesiekierz, Tatów
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22601

Działka w malowniczej wsi Tatów – idealne miejsce na odpoczynek i inwestycję Nieruchomość o powierzchni 962 m² znajduje się w urokliwej wsi Tatów, w gminie Biesiekierz, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior – Parnowskiego i Tatowskiego, oraz w obrębie Rezerwatu ...

Powierzchnia
962,00 m2
Cena za m2
165,28 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Biesiekierz, Tatów

Biesiekierz, Gniazdowo
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22600

Działka w miejscowości Gniazdowo, gmina Biesiekierz Na sprzedaż działka o powierzchni 1102 m², położona w malowniczej miejscowości Gniazdowo, w gminie Biesiekierz. Cena wynosi 149 000 zł. Nieruchomość charakteryzuje się bardzo korzystnym położeniem, idealnym ...

Powierzchnia
1 102,00 m2
Cena za m2
135,21 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Biesiekierz, Gniazdowo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Chojna (gw), Narost
dom na sprzedaż

KNG-DS-12148

Dom na sprzedaż PIERWSZA LINIA JEZIORA – Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost, w gminie Chojna. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii od jeziora Narost, w ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
870 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 263,64 zł
cena 469 000
dom na sprzedaż - Chojna (gw), Narost

Szczecin, Dunikowo
hala na wynajem

MTM-HW-6855

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo-usługowej, w projektowanym nowoczesnym obiekcie przy ul. Wolframowej w Szczecinie. Idealny obiekt pod nowoczesny warsztat samochodowy dla samochodów ciężarowych. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi ...

Powierzchnia
555,00 m2
Cena za m2
29,00 zł
cena 16 095
hala na wynajem - Szczecin, Dunikowo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem