Strona główna » Oferty » Agent,22524

Kobylanka, Morzyczyn
dom na sprzedaż

AVA-DS-12614

Dom z ogrodem,  który o każdej porze roku wygląda pięknie. Tylko kilka minut drogi spacerkiem do głównej plaży, a jednocześnie położony jest w spokojnej, cichej uliczce. Ten przestronny, nowoczesny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 204 m² został ukończony ...

Powierzchnia
204,65 m2
Powierzchnia działki [m2]
956 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 795,50 zł
cena 1 800 000
dom na sprzedaż - Kobylanka, Morzyczyn

Świerzno
obiekt na sprzedaż

OSK-BS-569

Na sprzedaż: ekskluzywny obiekt wypoczynkowy z własną strefą SPA – gotowy biznes inwestycyjny! Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej miejscowości w województwie zachodniopomorskim, zaledwie kilka kilometrów od Pobierowa. ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
9 800 m²
Cena za m2
5 415,83 zł
cena 6 499 000
obiekt na sprzedaż - Świerzno

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22693

Na sprzedaż działka budowlana – Mierzyn, ulica Wenus, gmina Dobra (Szczecińska) Numer ewidencyjny: 364/239 Powierzchnia: 1226 m² Cena: 500 zł/m² (do negocjacji) Cena całkowita: 619 900 zł (do rozmowy) Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana ...

Powierzchnia
1 226,00 m2
Cena za m2
505,63 zł
cena 619 900
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Choszczno (gw), Pakość
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22690

Szukasz domu, w którym od razu poczujesz spokój i komfort? Dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Polnej – w spokojnej części Choszczna, z bardzo szybkim dojazdem do centrum miasta. To idealne miejsce dla osób, które cenią funkcjonalność, estetykę i bliskość ...

Powierzchnia
113,46 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 953,99 zł
cena 789 000
dom na sprzedaż - Choszczno (gw), Pakość
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na sprzedaż

KNG-LS-12326

Na sprzedaż – lokal użytkowy w sercu miasta z pewnym najemcą | 155 m² | TOP lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w ścisłym centrum miasta – w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, zapewniającej stały ...

Powierzchnia
154,69 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 389,42 zł
cena 679 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12325

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego, 4 pokojowego mieszkania z ogrodem, garażem i miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji na nowo powstałym Osiedlu Lajkonik w Szczecinie, ulica Krakowska. Na powierzchnie 92m2 znajdziemy 3 duże i ustawne pokoje, ...

Powierzchnia
92,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
63,04 zł
cena 5 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem