Strona główna » Oferty » Agent,22524

Goleniów (gw), Żdżary
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22706

Nowoczesny dom parterowy 87 m² | ogród zimowy | kominek | blisko Goleniowa Cena: 849 000 zł Powierzchnia domu: 87 m² Powierzchnia działki: 619 m² Typ zabudowy: wolnostojący Rynek: wtórny Dostępność: od zaraz O NIERUCHOMOŚCI Na ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
619 m²
Cena za m2
7 934,58 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Goleniów (gw), Żdżary

szczecin, Zachód
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2048

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,26m2 z balkonem i piwnicą o pow.5m2 zlokalizowane w spokojnym, zielonym miejscu z dużą przestrzenią do parkowania ,placami zabaw, zielenią  . Blok z lat 70-tych, ocieplony. Wchodząc od strony klatki schodowej  do budynku ...

Powierzchnia
33,26 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 974,14 zł
cena 365 000
mieszkanie na sprzedaż - szczecin, Zachód
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12355

Na wynajem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w cichej części Gryfina, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Lokal składa się z ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,82 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Goleniów
hala na sprzedaż

4KAT-HS-22705

Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna – hala warsztatowo-magazynowa z zapleczem biurowym Lokalizacja: Żdżary (powiat goleniowski) Warianty sprzedaży Część nieruchomości (działka z budynkiem socjalnym i halą) – ok. 9 000 m² Cena: ...

Powierzchnia
9 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
781 m²
Cena za m2
396,33 zł
cena 3 567 000
hala na sprzedaż - Goleniów

Szczecin, Turzyn
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2044

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 100m w skład której wchodzą: - duży pokój/ salon - pokój I - biuro - pokój II - sypialnia dziecięca - pokój III - sypialnia  - kuchnia z wyjściem na balkon - garderoba - łazienka z ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 990,00 zł
cena 799 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Turzyn

Kołbaskowo, Warzymice, Tęczowe Ogrody
obiekt na sprzedaż

NGK-BS-509

Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Garaż położony w parterze budynku mieszkalnego, posiada oświetlenie. Osiedle ogrodzone, wjazd na teren osiedla bramą sterowaną pilotem. Czynsz do wspólnoty wynosi 158,27 zł. Dodatkowe opłaty to zużycie ...

Powierzchnia
24,20 m2
Cena za m2
4 545,45 zł
cena 110 000
obiekt na sprzedaż - Kołbaskowo, Warzymice, Tęczowe Ogrody
Kryteria wyszukiwania

rozumiem