Strona główna » Oferty » Agent,22524

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

OSK-MW-576

HIT! Do wynajęcia luksusowy, w pełni wyposażony jednopokojowy apartament  o pow. ok 25 m2  z loggią - na VII piętrze  w budynku HANZA TOWER - w centrum Szczecina. HANZA TOWER gwarantuje prestiż i wyjątkowe udogodnienia dla Najemców m.in. reprezentacyjną recepcję, ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
96,00 zł
cena 2 400
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Dąbie, Goleniowska
mieszkanie na sprzedaż

NGK-MS-525

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 013,35 zł
cena 540 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie, Goleniowska

Szczecin, Pogodno, Mickiewicza
lokal na wynajem

NGK-LW-523

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ul. Mickiewicza. Lokal składa się z recepcji, dwóch gabinetów do których doprowadzona jest woda i kanalizacja, zaplecza socjalnego oraz łazienki. Lokal w bardzo dobrym standardzie, po remoncie generalnym sprzed kilku lat. Na ...

Powierzchnia
50,24 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
89,57 zł
cena 4 500
lokal na wynajem - Szczecin, Pogodno, Mickiewicza

Szczecin, Świerczewo, Kaliny
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12404

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m², zlokalizowane w spokojnej części Szczecina – dzielnica Świerczewo! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w ocieplonym budynku z windą, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. SPÓŁDZIELCZE ...

Powierzchnia
43,70 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 867,28 zł
cena 474 900
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Świerczewo, Kaliny
oferta na wyłączność
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Zawadzkiego

Szczecin, Zawadzkiego
obiekt na sprzedaż

KNG-BS-12403

Garaż murowany na sprzedaż – Szczecin, ul. Szafera, ok. 17 m² Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni około 17 m², położony w dwupiętrowym garażowcu przy ul. Szafera w Szczecinie. To praktyczna propozycja dla osób szukających bezpiecznego miejsca do parkowania ...

Powierzchnia
17,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
24 m²
Cena za m2
3 823,53 zł
cena 65 000
obiekt na sprzedaż - Szczecin, Zawadzkiego

Szczecin, Pogodno
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22739

3 pokoje | Pogodno | balkon na długości pokoi | winda | garaże | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To miejsce, ...

Powierzchnia
53,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 990,00 zł
cena 635 470
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Pogodno
Kryteria wyszukiwania

rozumiem