Strona główna » Oferty » Agent,22524

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego remontu.  Pokoje ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 071,43 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12441

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica

Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22751

Na sprzedaż działka budowlana – Wawelnica, ul. Wiosenny Sad Lokalizacja: Wawelnica, ul. Wiosenny Sad Powierzchnia działki: 1072 m² Cena: 375 200 zł (350 zł/m²) — cena do negocjacji Oferta objęta pełną wyłącznością biura nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna ...

Powierzchnia
1 072,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 375 200
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2112

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kameralnym szeregowcu na oś. Bukowym przy ul. Beżowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, salon z wyjściem na balkon, kuchnia z wyjściem na 30 m2 taras, łazienka. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,30 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem