Strona główna » Oferty » Agent,21654

Szczecin
działka na sprzedaż

TDR-GS-1271

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dotyczącą nieruchomości o powierzchni 5308 m2, położonej na Szczecińskich Pomorzanach. Ta atrakcyjna działka jest przeznaczona na cele usługowe, produkcyjne i składowo-magazynowe. Teren jest już uzbrojony w energię elektryczną ...

Powierzchnia
5 308,00 m2
Cena za m2
395,63 zł
cena 2 100 000
działka na sprzedaż - Szczecin

Wolin (gw), Wisełka
dom na sprzedaż

4KAT-DS-22244

Tylko u nas!    Na sprzedaż domek letniskowy z działką w miejscowości Warnowo z bardzo blisko jeziora Warnowo Wschodnie  z warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego oraz garażu dwustanowiskowego.  Powierzchnia ...

Powierzchnia
70,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Cena za m2
4 857,14 zł
cena 340 000
dom na sprzedaż - Wolin (gw), Wisełka

Świnoujście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22243

Wyłącznie u nas ! Na sprzedaż kawalerka usytuowane na trzecim piętrze w niskim budynku na osiedlu Villa Mistral. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC oraz przedpokój, mieszkanie o łącznej powierzchni 36 m2. Okna ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
32 912,25 zł
cena 1 184 841
mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście

Świnoujście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22242

Wyłącznie u nas ! Na sprzedaż kawalerka usytuowane na trzecim piętrze w niskim budynku na osiedlu Villa Mistral. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC oraz przedpokój, mieszkanie o łącznej powierzchni 26 m2. Okna ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34 018,77 zł
cena 884 488
mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście

Świnoujście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22241

Wyłącznie u nas ! Na sprzedaż kawalerka usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku na osiedlu Aqua Marina. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC oraz przedpokój, mieszkanie o łącznej powierzchni 26 m2. Okna PCV. ...

Powierzchnia
26,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34 018,77 zł
cena 884 488
mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście

Świnoujście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22240

Wyłącznie u nas ! Na sprzedaż kawalerka usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku na osiedlu Aqua Marina. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka z WC oraz przedpokój, mieszkanie o łącznej powierzchni 25 m2. Okna PCV. ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34 178,12 zł
cena 854 453
mieszkanie na sprzedaż - Świnoujście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem