Strona główna » Oferty » Agent,21654

Szczecin, Dąbie
lokal na sprzedaż

TDR-LS-1585

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim. Lokal biurowo/usługowy położony na 1 piętrze w budynku biurowym z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. Budynek 3-piętrowy z windą. Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo aluminiowa, częściowo PCV. Drzwi ...

Powierzchnia
74,00 m2
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 518 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1583

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu.  Lokal  położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne klatki schodowe, stolarka okienna częściowo aluminiowa, częściowo PCV. Drzwi zewnętrzne o podwyższonej ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 494,25 zł
cena 739 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22386

Tylko u nas Ogłoszenie: Oferta Mieszkania na Sprzedaż Lokalizacja: Szczecin, ul. Montwiłła Opis:     •    Powierzchnia: 71,76 m²     •    Ilość pokoi: 3 rozkładowe     •    Piętro: Wysoki parter     •    Czynsz administracyjny: 683 zł     •    Okna: ...

Powierzchnia
71,76 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 894,09 zł
cena 710 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

Rewal (gw), Rewal
działka na sprzedaż

PKN-GS-900

Działka budowlana o powierzchni 1972m2 w miejscowości Rewal powiat Gryfice blisko plaży Bałtyku. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych, dla każdej wydane są Warunki Zabudowy co daje możliwość wybudowania 2 domów. Sprzedaż w całości ale nabywca może sobie ...

Powierzchnia
1 972,00 m2
Cena za m2
390,47 zł
cena 770 000
działka na sprzedaż - Rewal (gw), Rewal

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22379

Tylko u nas!   Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w Centrum miasta ul. Małkowskiego. Druga linia zabudowy ( oficyna). Lokal o powierzchni 46,48 m2 na któreskłada się odpowiednio salon z przejściem do sypialni oraz przedpokój ...

Powierzchnia
46,48 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 777,11 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Kijewko
działka na sprzedaż

MTM-GS-6821

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 6191 m2, położony przy ul. Świętochowskiego na Kijewku. Teren w użytkowaniu wieczystym. Działka jednym bokiem o szerokości ok. 50 m przylega do drogi asfaltowej. Dla przedmiotowej nieruchomości ...

Powierzchnia
6 191,00 m2
Cena za m2
280,25 zł
cena 1 735 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Kijewko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem