Strona główna » Oferty » Agent,21654

Szczecin, Piastowskie
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22560

Tylko u nas !  Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i miejscem postojowym | 67,20 m² | 2. piętro   SPRZEDAŻ UDZIAŁU W MIESZKANIU – LOKAL NIE WYODRĘBNIONY TYLKO GOTÓWKA | PIERWSZE WYODRĘBNIENIE LOKALI PLANOWANE NA 2026 ROK Cena mieszkania: ...

Powierzchnia
67,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 672,62 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Piastowskie

Police (gw), Tanowo
działka na sprzedaż

TDR-GS-1827

Działka budowlano - rzemieślnicza o powierzchni 3500 m2 położona w Tanowie w sąsiedztwie zabudowań o podobnym przeznaczeniu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Podstawowe przeznaczenie działki to działalność rzemieślnicza. Istnieje możliwość zamieszkania pod warunkiem ...

Powierzchnia
3 500,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 700 000
działka na sprzedaż - Police (gw), Tanowo

Goleniów (gw), Stawno
obiekt na wynajem

4KAT-BW-22558

Oferujemy na wynajem wyjątkowe gospodarstwo o powierzchni 4000 m2, idealne do wykorzystania jako siedlisko lub magazyn. Działka jest ogrodzona, z dwiema bramami wjazdowymi, co zapewnia wygodny dostęp do nieruchomości. Dobry dojazd do Klinisk, Goleniowa oraz w stronę ...

Powierzchnia
600,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 000 m²
Cena za m2
6,50 zł
cena 3 900
obiekt na wynajem - Goleniów (gw), Stawno

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-1824

Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Przystań - oferujemy możliwość wykończenia  pod klucz  - mieszkania z ogródkami - możliwość przearanżowanie mieszkania na 3 pokojowe  - miejsca postojowe do każdego lokalu  - pełna obsługa po zakupowa z możliwością obsługi ...

Powierzchnia
48,08 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
13 300,00 zł
cena 639 464
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Dobra (Szczecińska), Mierzyn
mieszkanie na wynajem

4KAT-MW-22551

Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku dwurodzinnego w Mierzynie przy ul. Weleckiej. Na metraż 110 m2 powierzchni mieszkalnej wchodzi odpowiednio salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka oraz otwarta przestrzeń na ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
37,69 zł
cena 4 900
mieszkanie na wynajem - Dobra (Szczecińska), Mierzyn

Kołbaskowo, Bobolin
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22550

Na sprzedaż: Dwie działki budowlane – Bobolin, gm. Kołbaskowo   Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Bobolin, w gminie Kołbaskowo, zlokalizowane na kameralnym osiedlu zamkniętym.   Szczegóły oferty: Działka nr 42/157 ...

Powierzchnia
833,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 274 890
działka na sprzedaż - Kołbaskowo, Bobolin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem