Strona główna » Oferty » Agent,21654

Dobra (Szczecińska), Wołczkowo
działka na sprzedaż

MTM-GS-6867

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 527 m2, położonej w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to bardzo przyjemna lokalizacja  położona w oddaleniu od głównej drogi pośród zieleni, ale z szybkim dojazdem do ...

Powierzchnia
527,00 m2
Cena za m2
472,49 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wołczkowo

Dobra (Szczecińska), Łęgi
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22684

Na sprzedaż działki budowlane – Łęgi, gm. Dobra Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Łęgi, gmina Dobra (powiat Police, woj. zachodniopomorskie).   Powierzchnie działek: Działki nr 288–295 – ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
170,00 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Łęgi

Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
dom na sprzedaż

UNI-DS-237

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej  w Zieleniewie ul.Cicha (powiat Stargardzki) niedaleko plaży i promenady nad Jeziorem Miedwie. (Prawa część bliźniaka patrząc od ulicy). Bezpośredni dojazd do domu drogą gruntową- utwardzoną. ...

Powierzchnia
148,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
546 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 337,84 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Kobylanka, Zieleniewo, Cicha
video
dom na sprzedaż - Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego

Szczecin, Pogodno, Kazimierza Brodzińskiego
dom na sprzedaż

UNI-DS-236

Luksusowa willa Art Deco na Pogodnie – ponadczasowa elegancja w najbardziej prestiżowej dzielnicy Szczecina Absolutnie topowa lokalizacja – frontem do parku. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący piętrowy dom z użytkowym poddaszem, położony w najbardziej pożądanej części ...

Powierzchnia
447,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
716 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 277,40 zł
cena 3 700 000

Szczecin, Dunikowo
działka na wynajem

MTM-GW-6866

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni utwardzonego, ogrodzonego placu, Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu: •drogi A6/S3 i węzła Szczecin – Dąbie, •Parku przemysłowego Dunikowo Business Park z bocznicą kolejową, •Panattoni Park Szczecin ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
5,00 zł
cena 5 000
działka na wynajem - Szczecin, Dunikowo

Międzyzdroje
obiekt na sprzedaż

TDR-BS-2017

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach.  Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz, zapewniające komfort i poczucie intymności. Pokoje wyposażone są w łazienki, płaskie telewizory, ...

Powierzchnia
361,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
758 m²
Cena za m2
6 232,69 zł
cena 2 250 000
obiekt na sprzedaż - Międzyzdroje
Kryteria wyszukiwania

rozumiem