Strona główna » Oferty » Agent,21654

Człopa (gw), Bukowo
działka na sprzedaż

PKN-GS-1058

3 działki rolne sąsiednie rolne o łącznej  powierzchni 3,6 ha w obrębie Bukowo gm. Człopa. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary ŁIV -2,96 ha, ŁV- 0,6 ha, W- 0,04ha Dojazd drogą polną, uzbrojenia brak,  odległość od zabudowań wsi Bukowo i Mielęcin ...

Powierzchnia
36 000,00 m2
Cena za m2
3,30 zł
cena 118 800
działka na sprzedaż - Człopa (gw), Bukowo

Dobrzany (gw), Ognica
działka na sprzedaż

PKN-GS-1057

Działka rolna o powierzchni 5,08 ha w obrębie Ognica gm. Dobrzany. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary RIV -1,76 ha, RV- 3,32 ha.. Dojazd drogą polną, uzbrojenia brak, linia energetyczna 400m, odległość od zabudowań wsi Ognica 600m. W rogu ...

Powierzchnia
50 800,00 m2
Cena za m2
3,70 zł
cena 187 960
działka na sprzedaż - Dobrzany (gw), Ognica

Węgorzyno (gw), Stare Węgorzynko
działka na sprzedaż

PKN-GS-1056

Działka rolna o powierzchni 8,34 ha w obrębie Stare Węgorzynko gm. Węgorzyno. Działka jest zagospodarowana rolniczo, w skład wchodzą obszary RIV -7,18 ha, ŁIV -0,16 ha, LSVI- 1ha. Dojazd drogą asfaltową, uzbrojenia brak, przy jednej granicy działki zabudowania mieszkalne ...

Powierzchnia
83 400,00 m2
Cena za m2
3,70 zł
cena 308 580
działka na sprzedaż - Węgorzyno (gw), Stare Węgorzynko

Wrocław
mieszkanie na sprzedaż

PROD-MS-1054

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi terenami wokół, a jednocześnie blisko centrum? To właśnie tu. Zapraszamy! Karłowice, to dzielnica, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 1 100 000
mieszkanie na sprzedaż - Wrocław

Szczecin, Świerczewo
mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22695

Zrób to po swojemu! Mieszkanie z potencjałem w sercu Szczecina. Powierzchnia: 44,61 m² Cena: 299 000 zł Forma własności: pełna własność lokalu Stan: do generalnego remontu Opis nieruchomości : Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,61 m², ...

Powierzchnia
44,61 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 702,53 zł
cena 299 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Świerczewo

Kobylanka, Morzyczyn
dom na sprzedaż

AVA-DS-12614

Dom z ogrodem,  który o każdej porze roku wygląda pięknie. Tylko kilka minut drogi spacerkiem do głównej plaży, a jednocześnie położony jest w spokojnej, cichej uliczce. Ten przestronny, nowoczesny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 204 m² został ukończony ...

Powierzchnia
204,65 m2
Powierzchnia działki [m2]
956 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 795,50 zł
cena 1 800 000
dom na sprzedaż - Kobylanka, Morzyczyn
Kryteria wyszukiwania

rozumiem