Strona główna » Oferty » Agent,21654

Chorzów
mieszkanie na wynajem

PROD-MW-1065

Pierwszy najem 2 pokoje 29 m² (Chorzów) Pierwszy najem. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe, 29 m² komfortu. Są mieszkania, do których wchodzi się bez wahania. Bo od pierwszej chwili czuć świeżość, spokój i porządek. To jedno z nich. Do wynajęcia mieszkanie o ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
72,41 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Chorzów

mieszkanie na sprzedaż

4KAT-MS-22709

Nieruchomość, która łączy historię, styl i funkcjonalność — rzadko spotykana propozycja na szczecińskim rynku.     Szczecin, ul. Sowińskiego 53 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 108 m², zlokalizowana na 3. kondygnacji (poddaszu) zabytkowego, ceglanego ...

Powierzchnia
108,00 m2
Piętro
poddasze
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 407,40 zł
cena 799 999
mieszkanie na sprzedaż -

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2054

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,78m2 znajdujące się na 3 piętrze kamienicy przy ul. Pocztowej 18. Atuty nieruchomości: Nieruchomość o wyjątkowym stylu oraz charakterze odpowiednim dla mieszkań w kamienicach. Za sprawą dużej ilości wysokich okien ...

Powierzchnia
98,78 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 784,98 zł
cena 769 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12358

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m², położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 919,01 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Międzyzdroje
dom na sprzedaż

ARN-DS-148

Dom wolnostojący 2-poziomowy  z 1982r usytuowany na działkach o pow.462m2 z możliwością rozbudowy o następny poziom z poddaszem użytkowym włącznie . Na parterze 2 pokoje samodzielne świeżo po remoncie , po ok. 20m2 z łazienką i wc ( jeden z bezpośrednim wyjściem do ...

Powierzchnia
462,00 m2
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
2 900,43 zł
cena 1 340 000
dom na sprzedaż - Międzyzdroje

Stargard
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2052

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 m2 w Stargardzie przy ulicy Piłsudskiego. Nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie, całkowicie odnowiona i wyremontowana. Z oryginalną, odrestaurowaną stolarką, pięknymi drewnianymi podłogami i wymienionymi wszystkimi instalacjami.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
93,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 720,43 zł
cena 625 000
mieszkanie na sprzedaż - Stargard
Kryteria wyszukiwania

rozumiem