Strona główna » Oferty » Agent,21654

Szczecin, Zdunowo
działka na sprzedaż

KNG-GS-10436

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w w pełni dedykowanej inwestorom. Znakomita lokalizacja, świetne połączenie i logistyka zdecydowania wyróżnia prezentowaną nieruchomość. Łączna powierzchnia działki to aż 59 715 m². Zlokalizowana po prawej stronie Odry ...

Powierzchnia
59 715,00 m2
Cena za m2
226,07 zł
cena 13 500 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Zdunowo

Dobra (Szczecińska), Dobra
działka na sprzedaż

4KAT-GS-2056

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – GMINA DOBRA, UL. GRANICZNA Cena: 299900 zł (do negocjacji) Powierzchnia działki: 825 m² Lokalizacja: Dobra, ul. Graniczna – prestiżowa, szybko rozwijająca się okolica z dogodnym dojazdem do Szczecina OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na ...

Powierzchnia
825,00 m2
Cena za m2
362,42 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dobra

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

ARN-MS-91

Mieszkanie dwupoziomowe w domku wolnostojącym  dwurodzinnym w Dąbiu bezczynszowe  w okolicy plaży miejskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu ; na niższym poziomie znajduja się trzy pokoje , kuchnia z jadalnią zabudowaną meblami  na wymiar i wyposażoną ...

Powierzchnia
120,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 075,00 zł
cena 849 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Police
działka na sprzedaż

4KAT-GS-1942

Działka przemysłowa pod hale i działalności uciążliwe. Podzielona na x3 części(4181m2,2859m2,1126m2) która właściciel chce sprzedać jako jedność.  Sąsiaduje z usługami kamieniarskimi.  Działka w Policach z łatwym wyjazdem na główną drogę Tanowska.  W pełni uzbrojona ...

Powierzchnia
8 166,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 2 368 140
działka na sprzedaż - Police

Szczecin, Dąbie
działka na sprzedaż

KNG-GS-10247

Działka pod budowę obiektów komercyjnych, zlokalizowana w Szczecinie w prawobrzeżnej części.  Działka uzbrojona  -prąd -woda -kanalizacja - dojazd droga asfaltowa i gruntowa  Możliwość uzyskania warunków zabudowy na max 50% powierzchni zabudowy działki, wysokość ...

Powierzchnia
8 000,00 m2
Cena za m2
211,25 zł
cena 1 690 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Police (gw), Zalesie
dom na wynajem

KNG-DW-10144

DUŻY OBIEKT NA WYNAJEM NIEOPODAL MIEJSCOWOŚCI POLICE. Przedstawiam ofertę wynajmu OBIEKTU na wynajem pod pracowników. Nieruchomość jest przewidziana na minimum 30 osób. Obecnie składa się z 8 dużych pokoi, 3 łazienek, 2 kuchni oraz pomieszczenia dodatkowego wyposażonego ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
66,30 zł
cena 17 900
dom na wynajem - Police (gw), Zalesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem