Strona główna » Oferty » Agent,21654

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego remontu.  Pokoje ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 071,43 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22752

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4464 m², położona w miejscowości Dołuje, przy głównej drodze Żubrza. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób planujących budowę kilku domów jednorodzinnych. Działka ...

Powierzchnia
4 464,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 892 800
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12441

Przedstawiamy dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Kaliny, dzielnica Świerczewo!  Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², położone na 8 piętrze w wysokim bloku z nowoczesną, niedawno wymienioną windą, przy ul. Kaliny ...

Powierzchnia
42,70 m2
Piętro
8
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,15 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12440

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12439

WYJĄTKOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia przepiękne, nowoczesne i niezwykle stylowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem połączonym z dużym aneksem kuchennym. To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,79 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Gryfino
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

KNG-DS-12438

WYJĄTKOWY DOM PRZY ŚCIANIE LASU - OAZA SPOKOJU W PNIEWIE Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia. Ten wyjątkowy dom położony w Pniewie, tuż przy ścianie lasu, to propozycja ...

Powierzchnia
222,02 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 881,72 zł
cena 1 749 900
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
Kryteria wyszukiwania

rozumiem