Strona główna » Oferty » Agent,19008

nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielice

Bielice
działka na sprzedaż

PKN-GS-1080

Kompleks działek budowlanych o powierzchniach 999/991/1128/1072/1049/1097/1202/1054/1135/1148/1140/1164/1167/1108/1114/1142/1095m2 w miejscowości gminnej Bielice pomiędzy miastami powiatowymi Szczecin, Gryfino, Pyrzyce, Stargard. Na działki wystawione były warunki zabudowy ...

Powierzchnia
991,00 m2
Cena za m2
110,00 zł
cena 109 010
działka na sprzedaż - Bielice
nowa oferta
lokal na sprzedaż -

lokal na sprzedaż

4KAT-LS-22744

ZARABIAJ OD PIERWSZEGO DNIA - PREMIUM LOKAL W TOP LOKALIZACI Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i dynamicznie rozwijających się części miasta. To nieruchomość stworzona z myślą o inwestorach oraz markach, ...

Powierzchnia
191,76 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
7 222,57 zł
cena 1 385 000
lokal na sprzedaż -
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina

Szczecin, Niebuszewo, Marcina
mieszkanie na wynajem

NGK-MW-526

Do wynajęcia dwa pokoje położone przy ul. Marcina. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe. Pokoje umeblowane, na podłogach panele, ściany wytapetowane, okna PCV. Mieszkanie dwustronne, duży pokój od strony południowo zachodniej, sypialnia i kuchnia od północnego wschodu. ...

Powierzchnia
46,70 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,83 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Niebuszewo, Marcina
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
mieszkanie na sprzedaż

GTN-MS-486

Apartament inwestycyjny przy samej plaży – zarabiaj od pierwszego dnia Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34B – tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego. ...

Powierzchnia
24,50 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
21 428,57 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, Promenada Gwiazd
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Załom

Szczecin, Załom
mieszkanie na sprzedaż

MTM-MS-6871

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję składająca się z 15 domów jednorodzinnych na prawobrzeżu w Szczecinie - Załomiu (w granicach administracyjnych Miasta Szczecin), oferujących trzypokojowe, funkcjonalnie zaprojektowane lokale. Każdy z nich wyposażony ...

Powierzchnia
66,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 991,29 zł
cena 599 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Załom
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12427

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem, położone na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Lokal znajduje się na parterze budynku z 2017 roku ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Gumieńce
Kryteria wyszukiwania

rozumiem