Strona główna » Oferty » Agent,19008

nowa oferta
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
lokal na sprzedaż

KNG-LS-12443

Prezentujemy na sprzedaż lokal gastronomiczny - idealny jako inwestycja lub prowadzenie własnej działalności na Prawobrzeżu! Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92,1 m², zlokalizowany w dzielnicy Bukowe-Klęskowo na Prawobrzeżu. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
92,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
9 229,10 zł
cena 850 000
lokal na sprzedaż - Szczecin, Bukowe
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

OSK-DS-579

Dom wolnostojący na Gumieńcach — 156,59 m², działka 660 m² | ul. Okulickiego, Szczecin Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156,59 m², położony na zadbanej, 660‑metrowej działce w jednej z najbardziej cenionych części Gumieniec. Lokalizacja przy ul. Okulickiego ...

Powierzchnia
156,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
660 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 270,00 zł
cena 1 295 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa

Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
działka na sprzedaż

TDR-GS-2114

Na sprzedaż piękna działka zlokalizowana końcu spokojnej uliczki w sąsiedztwie lasku sosnowego w otoczeniu domów wolnostojących , z dala od zgiełku i hałasu ,gotowa do zabudowy. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów : t.j woda, kanalizacja, prąd, gaz. Działka ...

Powierzchnia
1 200,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 600 000
działka na sprzedaż - Szczecin, Wielgowo, Fiołkowa
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
lokal na wynajem

KNG-LW-12442

Przedstawiamy na wynajem gotowy biznes - w pełni funkcjonujący lokal z letnim tarasem na Starym Mieście! Na wynajem w pełni funkcjonujący lokal gastronomiczny o powierzchni użytkowej 123,56 m² wraz z letnim tarasem o powierzchni około 22 m², położony na Starym ...

Powierzchnia
123,56 m2
Piętro
suterena
Cena za m2
32,37 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2113

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,07 m2 znajdujące się  na 3 piętrze w oficynie wyremontowanej kamienicy przy ul. Jagiełły 3. Na powierzchnie mieszkania składają się : przedpokój, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka Mieszkanie do generalnego ...

Powierzchnia
45,07 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 521,63 zł
cena 339 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje

Dobra (Szczecińska), Dołuje
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22752

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4464 m², położona w miejscowości Dołuje, przy głównej drodze Żubrza. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestorów, jak i osób planujących budowę kilku domów jednorodzinnych. Działka ...

Powierzchnia
4 464,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 892 800
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Dołuje
Kryteria wyszukiwania

rozumiem