Strona główna » Oferty » Agent,19008

oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12439

WYJĄTKOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia przepiękne, nowoczesne i niezwykle stylowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem połączonym z dużym aneksem kuchennym. To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,79 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Gryfino
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo

Gryfino (gw), Pniewo
dom na sprzedaż

KNG-DS-12438

WYJĄTKOWY DOM PRZY ŚCIANIE LASU - OAZA SPOKOJU W PNIEWIE Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń do życia. Ten wyjątkowy dom położony w Pniewie, tuż przy ścianie lasu, to propozycja ...

Powierzchnia
222,02 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
7 881,72 zł
cena 1 749 900
dom na sprzedaż - Gryfino (gw), Pniewo
nowa oferta
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica

Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22751

Na sprzedaż działka budowlana – Wawelnica, ul. Wiosenny Sad Lokalizacja: Wawelnica, ul. Wiosenny Sad Powierzchnia działki: 1072 m² Cena: 375 200 zł (350 zł/m²) — cena do negocjacji Oferta objęta pełną wyłącznością biura nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna ...

Powierzchnia
1 072,00 m2
Cena za m2
350,00 zł
cena 375 200
działka na sprzedaż - Dobra (Szczecińska), Wąwelnica
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12436

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z cegły przy ul. Czesława. Nieruchomość znajduje się w ścisłym ...

Powierzchnia
70,10 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 118,40 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe

Szczecin, Bukowe
mieszkanie na wynajem

TDR-MW-2112

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się w kameralnym szeregowcu na oś. Bukowym przy ul. Beżowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, salon z wyjściem na balkon, kuchnia z wyjściem na 30 m2 taras, łazienka. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,30 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Bukowe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem