Strona główna » Oferty » Gryfino

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-11889

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej w Gryfinie. Działka o powierzchni 1071m2, o kształcie trójkąta. Media znajdują się przy działce. Istnieje możliwość wykorzystania projektu domu. Jest to Dom w szyszkowcach 3G. Na terenie obowiązuję miejscowy plan zagospodarowania ...

Powierzchnia
1 071,00 m2
Cena za m2
158,64 zł
cena 169 900
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-11881

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka w Gryfinie na Górnym Tarasie.  Dobra lokalizacja- cisza, spokój, widok na panoramę, droga dojazdowa gminna utwardzona.  Budynek wybudowany z dobrej jakości materiałów, a standard wykończenia jest wyższy niż deweloperski.  Ocieplenie ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
336 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 081,82 zł
cena 889 000
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-11873

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej na sprzedaż w Gryfinie. Działka usytuowana na Górnym Tarasie w Gryfinie. Na osiedlu znajdują się domy jednorodzinne oraz sklep spożywczy. Okolica cicha i spokojna. Działka o powierzchni 1002m2. Wysokość zabudowy 2 kondygnacje ...

Powierzchnia
1 002,00 m2
Cena za m2
328,34 zł
cena 329 000
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-11855

Zapraszam na prezentacje domu jednorodzinnego w Gryfinie. Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 185m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600m2.  Dom składa się z obszernego salonu połączonego z jadalnią oraz kuchnią, 5 sypialni, 2 łazienek, ...

Powierzchnia
220,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
601 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 450,00 zł
cena 1 199 000
dom na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem