Strona główna » Oferty » Gryfino

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12358

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,14 m², położone na Górnym Tarasie w Gryfinie. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który zapewnia komfort codziennego ...

Powierzchnia
49,14 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 919,01 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12355

Na wynajem oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w cichej części Gryfina, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w bliskiej odległości od sklepów, punktów usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Lokal składa się z ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
41,82 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Gryfino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12347

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Gryfinie.  Lokalizacja: osiedle nowych domów jednorodzinnych, dookoła pełno zieleni i miejsc spacerowych. Droga dojazdowa gminna gruntowa.  Nieruchomość wybudowana w 2024 roku, w standardzie deweloperskim. ...

Powierzchnia
125,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
420 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 912,00 zł
cena 739 000
dom na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12342

Zapraszam do zapoznana się z ofertą mieszkania położonego w centrum Gryfina z ogródkiem, miejscami postojowymi oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i budynkiem gospodarczym lekkiej konstrukcji.  Budynek położony na działce o powierzchni 1015 m2 jest w centrum ...

Powierzchnia
77,20 m2
Piętro
niski parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 770,73 zł
cena 599 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12302

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Gryfinie  oferta na wyłączność Działka położona jest na ul. Amii Krajowej, co gwarantuje dogodny dojazd zarówno w stronę jezior jak i wylotówki z Gryfina. Dojazd do działki asfaltowy.  Ułożenie względem ...

Powierzchnia
1 739,00 m2
Cena za m2
229,44 zł
cena 399 000
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12265

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,86 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w Gryfinie. Lokal jest jasny, ustawny i posiada wygodny układ pomieszczeń. W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z ...

Powierzchnia
55,86 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 265,66 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem