Strona główna » Oferty » Gryfino

oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12416

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Gryfino, ul. Bałtycka | 42,19 m² | 2 piętro Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w Gryfinie przy ul. Bałtyckiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych, w dobrze znanej i cenionej ...

Powierzchnia
42,19 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 582,37 zł
cena 319 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12415

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w Pniewie przy drodze krajowej.  Działka o powierzchni 5198 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg (wewnętrznej i krajowej). W równym kształcie prostokąta, płaska.  Położona jest w MPZP, założenia planu: - pod przemysł, ...

Powierzchnia
5 198,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 675 740
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12390

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w Gryfinie. Blok położony z dala od ruchliwej ulicy. Na osiedlu znajduje się parking dla mieszkańców. Mieszkanie usytuowane jest w czystym i spokojnym osiedlu bloków. Niedaleko znajdują się sklepy ...

Powierzchnia
43,40 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 142,86 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12384

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na ul. Pomorskiej w Gryfinie z wieloma udogodnieniami- przeczytaj opis Budynek w którym położone jest mieszkanie jest 4 rodzinny na działce o powierzchni 614 m2. Zarządca dba o nieruchomość, która jest po ...

Powierzchnia
48,96 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 716,91 zł
cena 279 900
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12383

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Gryfinie na ul. Czechosłowackiej w sąsiedztwie nowo budowanych domów jednorodzinnych.  Nieruchomość zlokalizowana jest zaraz przy nowo powstających budynkach, nieopodal ogródki działkowe, oraz droga asfaltowa. ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
172,64 zł
cena 189 900
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12366

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w budynku w centrum miasta. Z lokalu rozciąga się atrakcyjny widok na Dolinę Dolnej Odry. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. W ...

Powierzchnia
42,23 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 406,35 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem