Strona główna » Oferty » Gryfino

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
działka na sprzedaż

KNG-GS-12440

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej na ul. Fredry w Gryfinie. Doskonała lokalizacja dla osób szukających działki z pełną infrastrukturą przy działce, polbrukowej drodze dojazdowej, chodnikami i oświetleniem. Jedna z ostatnich wolnych działek w tym ...

Powierzchnia
812,00 m2
Cena za m2
431,03 zł
cena 350 000
działka na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12439

WYJĄTKOWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Do wynajęcia przepiękne, nowoczesne i niezwykle stylowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem połączonym z dużym aneksem kuchennym. To wyjątkowa oferta dla osób, które szukają ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
65,79 zł
cena 2 500
mieszkanie na wynajem - Gryfino
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
mieszkanie na sprzedaż

KNG-MS-12437

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w Gryfinie | balkon | duża piwnica | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, na górnym tarasie, blisko sklepów, restauracji, szkoły. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania ...

Powierzchnia
54,30 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 445,49 zł
cena 349 990
mieszkanie na sprzedaż - Gryfino
nowa oferta
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12434

Wolnostojący dom w Żórawiach | 1440 m² działki | garaż | pompa ciepła | las w otoczeniu Na sprzedaż wolnostojący dom położony w miejscowości Żórawie, gmina Gryfino w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu, z dobrym dojazdem do Gryfina oraz Szczecina. To ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 440 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 421,43 zł
cena 899 000
dom na sprzedaż - Gryfino
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Gryfino

Gryfino
lokal na wynajem

KNG-LW-12430

Lokal użytkowy na wynajem | 51,37 m² | parter | centrum Gryfina Nieruchomość położona w Gryfinie na ul. Energetyków, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz punktów usługowych. Lokal znajduje się w miejscu o stałym ruchu pieszym, z dobrym dostępem do dużego parkingu. Lokal ...

Powierzchnia
51,37 m2
Piętro
parter
Cena za m2
38,74 zł
cena 1 990
lokal na wynajem - Gryfino
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gryfino

Gryfino
dom na sprzedaż

KNG-DS-12424

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej położonego na ul. Herberta w Gryfinie.  Osiedle domów jednorodzinnych z dojazdem drogą częściowo z płyt, dojazd w większości oświetlony co jest niezwykłym atutem osiedla, a także bliskość sklepów i miejsc ...

Powierzchnia
112,86 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 973,60 zł
cena 899 900
dom na sprzedaż - Gryfino
Kryteria wyszukiwania

rozumiem