Strona główna » Oferty

nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo

Szczecin, Warszewo
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2119

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.52 m2 znajdujące się na drugim piętrze budynku z 2019 roku przy ul. Limby. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka oraz taras. Do mieszkania w cenie przynależy ...

Powierzchnia
64,52 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 213,89 zł
cena 659 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Warszewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie

Szczecin, Dąbie
mieszkanie na sprzedaż

MTM-MS-6874

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2, położonego w niskim ocieplonym bloku na 4 piętrze. Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez założonej księgi wieczystej, ...

Powierzchnia
57,70 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 648,18 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Dąbie
nowa oferta
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

Szczecin, Gumieńce
dom na sprzedaż

MTM-DS-6873

Mamy przyjemność zaproponować Państwu coś dla fanów Gumieniec, ofertę przestronnego domu jednorodzinnego, który stanowi idealne połączenie miejskiej wygody z kameralnym spokojem. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalności ...

Powierzchnia
350,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
814 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 571,43 zł
cena 1 950 000
dom na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce
nowa oferta
działka na sprzedaż - Jakubów

Jakubów
działka na sprzedaż

4KAT-GS-22755

Działka rolno-budowlana 889 m² – Jakubów, powiat miński – 99 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 1128 położona w miejscowości Jakubów, województwo mazowieckie, powiat miński.
Idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca ...

Powierzchnia
889,00 m2
Cena za m2
111,36 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Jakubów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na wynajem

KNG-MW-12445

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 4 pokojowego mieszkania nieopodal Bramy Portowej przy ul. Dworcowej. Nieruchomość idealna na wynajem dla studentów. Blisko komunikacja miejska, Dworzec PKP i PKS, sklepy, Książnica, uczelnie, etc. Powierzchnia mieszkania ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
48,78 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Szczecin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum

Szczecin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TDR-MS-2115

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 73 m2 z 82 m2 ogrodem, 5m2 komórką lokatorską  oraz dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej znajdujące się na parterze apartamentowca Calbudu z 2019 roku przy ul. Strzeleckiej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają ...

Powierzchnia
73,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
12 589,04 zł
cena 919 000
mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem